MASAŻE

Terapia masażem jest powszechnie znana i ma korzystny wpływ na cały organizm. Masaż działa na układ ruchu, skórę, tkankę łączną, tkankę tłuszczową, zakończenia nerwowe w skórze, a także na układy krwionośny i chłonny. Masaże, które oferujemy w połączeniu z Floatingiem i sauną Ganbanyoku, gwarantują nie tylko doskonały relaks i odprężenie całego ciała, ale również właściwości rehabilitacyjne, wyszczuplające, detoksytacyjne i redukujące wszelki stres wynikający z naszego codziennego życia. Wyjątkowa moc dotyku pielęgnuje ciało, witalizuje organizm, redukuje stres, wycisza i wprowadza w dobre samopoczucie.

Posiadamy niezbędne doświadczenie i przygotowanie do wykonywania specjalistycznych masaży potwierdzone odpowiednimi kwalifikacjami, ale przede wszystkim zadowolonymi Klientami i Pacjentami, którym udało się nie tylko pomóc uśmierzyć ból czy przywrócić do zdrowia, ale również ujędrnić skórę i poprawić nastrój.

Oferujemy szerokie spektrum zabiegów: od masaży relaksacyjnych, poprzez wyszczuplająco-modelujące, aż po innowacyjny typ masażu zwany Marma. Masaże można stosować jako kuracja sama w sobie lub łączyć z innymi zabiegami. Dodatkowo dla lepszych efektów w przypadku Marmy oraz masażu wyszczuplająco-modelującego, polecamy korzystanie z całych serii.

MASAŻ MARMA

Marma to relaksacyjny i rewitalizujący zabieg. Opiera się na stymulowaniu określonych punktów witalnych na ciele. Dzięki odpowiednim czynnościom, wykonywanym w ściśle określonej kolejności, można skutecznie poprawić kondycję obu stref: ciała i ducha jednocześnie. Ten głęboko relaksujący zabieg uwalnia od nagromadzonego stresu, pozwala zharmonizować cały system nerwowy, usunąć zmęczenie, odprężyć układ nerwowy, podnieść poziom energii, zregenerować komórki, aktywować naturalne procesy samoleczenia oraz przywrócić właściwe funkcjonowanie całego organizmu.  

Marma to niewidoczne punkty znajdujące się na przecięciu dróg energii życia (prany). Kanały te zwane Nadi, połączone są ze wszystkimi organami w ciele i umożliwiają rozprowadzanie życiodajnej energii po całym organizmie. Marma jest zwana „matką” wszystkich terapii uciskowych, akupresury, akupunktury czy Schiatsu. Uruchomienie przepływu energii w organizmie przywraca pierwotną harmonię, tym samym prawidłowe funkcjonowanie narządów, powrót sił witalnych i dobrego samopoczucia. Jest to technika o dużej mocy, która bardzo szybko regeneruje przemęczony organizm. Marma przynosi widoczne efekty poprawy samopoczucia i kondycji oraz głęboki stan spokoju i odprężenia.

Komu polecamy masaż MARMA?

Ten niezwykle relaksacyjny zabieg jest doskonały dla osób zestresowanych (w tym z depresją), zapracowanych (przemęczonych, wyczerpanych), rekonwalescentów po chorobach, a w szczególności po wypadkach i operacjach. Taki masaż jest odpowiedni dla każdego niezależnie od wieku płci, narodowości, temperamentu czy sposobu myślenia.

W dzisiejszym świecie stres powoduje, że nasza jakość życia nieco słabnie. Coraz częściej pojawia się bezsenność, nerwowość czy roztargnienie. Nie zawsze jesteśmy w stanie samodzielnie poradzić sobie z narastającymi obowiązkami, dlatego sięgamy po doraźne sposoby na wszechobecny stres, czyli zaczynamy się objadać, palić papierosy czy pić alkohol. Co dalej? Zaczynamy się obwiniać i czujemy się bezsilni. Jest mnóstwo innych, lepszych rozwiązań na pozytywne zmiany w naszym życiu i jednym z nich jest zabieg Marma, podczas którego wyciszamy emocje, ładujemy akumulatory oraz odprężamy ciało i umysł.

Po zabiegu Marma zupełnie inaczej podchodzi się do problemów zdrowotnych i psychicznych. Poczucie bezpieczeństwa i lekkości pozwala na podejmowanie dobrych decyzji oraz pozwala w nich wytrwać.

Jak wygląda masaż MARMA?

Zabieg Marma polega na stymulacji punktów Marmani i dzięki temu usuwaniu wszelkich nieprawidłowości w przepływie energii, synchronizując pracę naszego organizmu na trzech poziomach – ciała, umysłu i ducha. Uruchomienie przepływu energii w organizmie przywraca pierwotną harmonię, prawidłowe funkcjonowanie narządów, powrót sił witalnych i dobrego samopoczucia. Marma bardzo szybko regeneruje przemęczony organizm i przynosi widoczne efekty poprawy samopoczucia i kondycji, głęboki stan spokoju i odprężenia.

Czas trwania: 60 min.

Przeciwskazania do zabiegu to: obfita menstruacja w danym dniu, gorączka, niedawno przebyte urazy głowy, ciąża, choroby psychiczne, wypity alkohol przed zabiegiem, zażywanie leków psychotropowych.

MASAŻ TWARZY MARMA

Masaż twarzy Marma pomaga poprawić krążenie krwi oraz inne aspekty zdrowotne związane z tym ważnym elementem naszego ciała. Ten masaż jest doskonałym sposobem na utrzymanie odpowiedniego owalu twarzy oraz jędrności skóry.

My wzbogaciliśmy go o stymulację punktów Marma, co znacznie poprawia jego efekty, niweluje oznaki starzenia, przywraca kondycję twarzy i oczywiście głęboko relaksuje.

Po masażu twarzy cera staje się widocznie odżywiona i dotleniona, co pozwala przywrócić jej naturalny koloryt i blask. Dbanie o odbudowę i stymulację mięśni twarzy jest niezwykle istotne, bowiem to one są przyczyną zmiany owalu twarzy, a więc pojawiania się widocznych oznak starzenia (wiotczenie skóry).

Komu polecamy masaż twarzy Marma?

Masaż twarzy jest polecany każdemu (kobietom i mężczyznom w każdym wieku) – zarówno osobom zestresowanym, potrzebującym odprężenia, ale również dbającym o cerę i kondycję twarzy. Taki masaż świetnie koi skórę twarzy i usprawnia drenaż limfatyczny, który wspomaga pozbywanie się toksyn i nagromadzonych w nadmiarze płynów limfatycznych, przyczyniając się tym samym do wymodelowania, a nawet wyszczuplenia owalu twarzy. Stymulowanie i rozluźnianie mięśni skutecznie zapobiega utrwalaniu się zmarszczek mimicznych oraz utracie kolagenu.

Jak wygląda masaż twarzy?

Jest to delikatny masaż twarzy okolic szyi i dekoltu ze szczególnym uwzględnieniem punktów Marma, co znacznie poszerza zakres zabiegu. Systematycznie wykonywany masaż twarzy poprawia stan skóry i utrzymuje ją w dobrej kondycji. 

Czas trwania zabiegu: 30 min

MASAŻ MARMA + MASAŻ TWARZY MARMA

Połączenie masażu Marma i masażu twarzy Marma to niezwykle kojący i harmonizujący zabieg z uwzględnieniem punktów Marma, który pozwala odprężyć się, uelastycznić skórę oraz nawilżyć dzięki wykorzystaniu naturalnych i pielęgnujących olejków. Twarz i głowa obejmuje najwięcej punktów witalnych Marma spośród wszystkich partii ciała. Masaż twarzy i głowy pełni bardzo ważną funkcję leczniczą, przywraca równowagę, głęboko relaksuje i pobudza naturalne siły organizmu do samouzdrawiania.

Komu polecamy masaż MARMA połączony z masażem twarzy?

Masaż Marma w połączeniu z masażem twarzy Marma polecamy wszystkim osobom zmagającym się z osłabieniem, stresem, brakiem energii, zdenerwowaniem, niepokojem czy bólem mięśni.

Jak wygląda masaż MARMA połączony z masażem twarzy?

Cały zabieg wygląda jak opisany wyżej masaż Marma, z dodatkowym uwzględnieniem punktów Marma na twarzy.

Czas trwania: 60 minut

MASAŻ ODCHUDZAJĄCO-ANTYCELLULITOWY

Masaż bańką chińską w połączeniu z masażem manualnym, stosujemy w celu redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Wykonujemy go na udach, pośladkach, brzuchu a także jeżeli jest taka potrzeba na wewnętrznej powierzchni ramion, czyli miejscach gdzie gromadzą się złogi tłuszczu podskórnego i tworzy cellulit. Masaż wyszczuplająco-modelujący stymuluje układ odpornościowy oraz przyspiesza procesy metaboliczne, dzięki czemu następuje szybsze usunięcie zbędnych toksyn oraz produktów przemiany materii z naszego organizmu. Aktualnie jest to jedna z najskuteczniejszych metod leczenia cellulitu, więc warto ją wypróbować i cieszyć się jędrną i gładką skórą.

Komu polecamy masaż odchudzająco-antycellulitowy?

Masaż odchudzający to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą pozbyć się nadwagi i wymodelować swoją sylwetkę. Jest odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Można wykonywać go, jako regularny zabieg pielęgnacyjny w celu uzyskania gładkiej i jędrnej skóry. Największe efekty widoczne są na udach i pośladkach (zmniejszony zostaje obwód tych części ciała).

Jak wygląda masaż odchudzająco-antycellulitowy?

Masaż rozpoczynamy od nałożenia olejku antycellulitowego i drenującego oraz masażu manualnego, w celu rozluźnienia i przygotowania tkanek do masażu bańką. Bańka działa na zasadzie zasysania i mocno masuje tkankę podskórną przyczyniając się także do jej , co pobudza przemianę materii i przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej oraz wzrostu jędrności skóry. Pobudzenie krążenia płynów ustrojowych pomaga pozbyć się z organizmu toksyn i zbędnych produktów przemiany materii. Po zabiegu skóra jest dobrze ukrwiona, rozluźniona i wygładzona.

Przeciwskazania:
• ciąża
• żylaki i zaburzenia krzepliwości krwi
• skłonności do wylewów podskórnych i naczynek
• menstruacja
• zapalenia stawów
• nowotwory
• cukrzyca
• skoki ciśnienia
• podwyższona temperatura ciała.

Czas trwania zabiegu: masaż trwa od 30-60 minut. Dla lepszego efektu warto wykonać całą serię lub połączyć masaż bańką chińską z serią innych zabiegów wyszczuplających. Zalecana jest seria 10 zabiegów dla osiągnięcia maksymalnego efektu.

MASAŻ RELAKSACYJNY

Masaż relaksacyjny to czarodziejski, zmysłowy rytuał dla ciała, duszy i umysłu. Głęboko relaksuje, odpręża, przywraca siły i energię. Zabieg ten likwiduje również mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością. Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego. Masaż relaksacyjny łączy zalety masażu klasycznego, rozluźniającego i odprężającego.

Komu polecamy masaż relaksacyjny?

Masaż relaksacyjny to idealny sposób na pełen relaks dla osób zmęczonych zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Szybkie tempo życia oraz ciągłe napięcie psychiczne sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha.

Jak wygląda masaż relaksacyjny?

Dzięki płynnym, delikatnym i łagodnie ugniatającym ruchom, masaż relaksacyjny odpręża cały organizm, przynosząc ukojenie ciału i duszy. Taki zabieg pozwala zwolnić tempo i cieszyć się chwilą obecną, w pełni zatapiając się w rozkosz wrażliwego dotyku, w otoczeniu aromatycznych olejków oraz kojącej muzyki.

Czas trwania zabiegu: 60 min